The Sims 3 hlavní informace

5. července 2010 v 10:50 | DomiQe* |  The Sims 3 informace

Editor tvorby simů pod drobnohledem▼

Simíci budou vypadat reálněji, vyhlazenější rysy v obličeji a v neposlední řadě skutečnější oči.
RGB a HSV paleta pro výběr libovolného odstínu, což se nám nejvíce bude hodit u volby barvy vlasů, očí, atd.
Tak, a teď se podržte- už nemusíte stahovat různé vlasy s nepovedeným melírem, nastavit budete moci nejen celkovou barvu, ale rovnou více barev jednotlivých vlasových textur. V praxi to vypadá tak, že nastavíte například červené vlasy s tmavějším odstínem u konečků a se světlými podélnými pruhy.
Jistě víte, že ve třetím díle se budou pohybovat simové různých tělesných proporcí...Nastavení bude probíhat pomocí dvou posuvníků- jeden pro svalnatost, druhý určuje tloušťku. Se zvyšujícím se stářím počítejme také s přítomností dalších vrásek.
Můžeme se těšit na řady doplňků- prsteny, náušnice, náhrdelníky, nově i rukavice! (Nově i podle drbů, si Benova Bella snoubenka "vydupala" i boty =oD). Byly zahlédnuty i dlouhé ponožky.
Hlavní ovládací panel působil finálním dojmem. Základní tvar a funkčnost je sice na první pohled stejná, ale změn je tu na druhý pohled více než tmavší modrý odstín. Některé funkce totiž byly vyčleněny a dostaly na obrazovce své vlastní místo. Třeba ovládání rychlosti hry najdete v levém horním rohu a přehledy zaměstnání, dovedností atd., mají svou pozici v protějším dolním rohu. Novinkou v této souvislosti je také možnost nastavovat délku některých činností přímo ve "frontě úkolů". Jednoduše chytnete za posuvník a zkrátíte délku spánku třeba na polovinu.
Co se týká psychických osobnostních rysů každého sima, tak právě v této oblasti jsou změny oproti druhému dílu velmi radikální. Nenajdete tu žádné zvěrokruhy a aspiraci určující osobnost, ale zcela nový systém vlastností nazvaný "trails". Konkrétně jich nyní je okolo 75 a najdete tu takové přídomky pro vaši osobnost jako- ďábel, génius, looser nebo třeba počítačový čaroděj. Výběr je široký a každá charakterová vlastnost má hned v editoru svou povedenou animaci. Některé možnosti se pochopitelně vylužují, příkladem budiž sim s lehkým spaním. Takový sim evidentně nemůže být zároveň spáčem. Každému dospělému jedinci zvolíte 5 těchto rysů, teenagerům 4 a batolatům(dětem) 3.
Osobnost sima završíme výběrem oblíbené barvy a hudebního žánru. Třešničkou na dortu potom bude výběr hlasu (3 alternativy) s možností nastavit jeho výšku. Toužili jste vždy po pištící, excentrické postavičce? Nyní vám již nic nebude stát v cestě.

Zdroj: Thesims2.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maresh^-SB Maresh^-SB | Web | 5. července 2010 v 11:37 | Reagovat

Rád spřátelím ;))

2 ri* ri* | Web | 5. července 2010 v 11:43 | Reagovat

ok, rada spriatelím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama