Červenec 2011

Smrt Janie Lyn Thaner - video

27. července 2011 v 10:59 | ๖ۣۜDomiQe*
Je to neuvěřitelné že se vám život může změnit v jediném zlomku sekundy..
Je tu video.. které jsem dodělal jde o její smrt..

Zemřela herečka a zpěvačka Jenis Lyn Thaner

26. července 2011 v 16:09 | ๖ۣۜDomiQe*
Po autonehodě zemřela herečka co si měla zahrát v seriálu Green Coutry drouou hlavní roli.. na cestě do studia ji však potkal nepěkný osud..

Lignano 25.července 2011 14:05
Dívka ve věku 19 let nalezli v autě bez známek života o její smrti připravíme reportáš formou několika minutového videa...
¨
První díl byl dotořen a Jen byla na cestě do studia.. Přičina nehody byla tokává že Jenis jela v plné rychlosti a nezvládla zatáčku plnou silou narazila do svodidel, bohžel si chěla cestu skrátit polní silnicí kde auto projede 5 denně.. Jenis byla asi 4... snažila se odplížit do města na cestě však zemřela...
Video které bylo iž zmíněno je potvrzené..

Sunrise - back

21. července 2011 v 11:15 | ๖ۣۜDomiQe*
Ano joo.. kamenujte mě :D - ale tak chci si užít prázdnin.. :D - tedˇ k novinkám ohledně odloženého seriálu Sunrise..
Bylo potvrzeno natáčení již třetího dílu.. přeneseme se na do podzimu tohoto roku.. ocitneme se v období skoro listopadu.. prozradím že tam začne už i sněžet.. ale to bude jen takový koečný efekt.. natáčení bude začínat kolem neděle.. a díl by se tumělobjevt někdy kolem úterý..
To je zatím vše.. :D

Mé síly jsou zpět!

6. července 2011 v 23:00 | ๖ۣۜDomiQe* |  ×Aktuálky
Ciao, tento comeback mi hodně pomohl, cítím se daleko silnější než kdysi mám plno síly začít rozvíjet tento blog, udělat nějaké komixy a videa a tak dále, novinka bude soutež kterou chystám navíc olalááá dostanu novou grafickou kartu a to znamená jediné lepší výkon hry a lepší obrázky v HD kvalitě!
Jiank snad ste si všimli že jsem dodělal design.. snad se líbí :)
Co se týče blogu IS-SIMS tak tam je to už v pohodě dalo by se říct že sme se ´´udobřili´´ a Issie se mi omluvila za křivé obvinění.. no nic sice sem na comebacku pracoval ale to je dost i na mě zejtra pokračuji dobrou! :)